YESRİP

YESRİP ×÷)(»๑۩۞۩๑: ﷲ ×÷·.·´¯`·)» doğru yerdesiniz kardeşliğin buluştuğu mekan «(·´¯`·.·÷× ﷲ :: ๑۩۞۩๑«)(÷×


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

NAMAZ KILIPTA HİÇ KILMAMIŞ GİBİ OLAN KİŞİ

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1icon NAMAZ KILIPTA HİÇ KILMAMIŞ GİBİ OLAN KİŞİ Bir Çarş. Tem. 14, 2010 11:54 am

vuslat

avatar
{{{~Yönetici~}}}
{{{~Yönetici~}}}
[color=blue]NAMAZINI KILIPTA KENDİNİ YİNE SUÇLAR VE HARAMLAR İÇİNDE BULAN KİŞİLER İÇİN BAZI TAVSİYELERDE BULUNACAĞIM.

EVET YANLIŞ YAZMADIM BEŞ VAKIT NAMAZINI KILIPTA KENDİSİNİ YİNE ŞEYTANIN KUCAĞINDA BULAN İNSANLARDAN BAHSEDECEĞİM.BAZI İNSANLAR VARDIRKİ BUNLAR HEM NAMAZINI KILARLAR HEMDE KÖTÜLÜKLERİNE DEVAM EDERLER.NAMAZ BU İNSANLARI DEĞİŞTİRMEZ ÇÜNKÜ ONLAR GERÇEK NAMAZ KILANLARDAN DEĞİLLERDİR.SORDUĞUNDA DERLERKİ BEN BEŞ VAKİT NAMAZIMI KILIYORUM AMA BUNLAR KENDİLERİNİ KANDIRMAKTAN BAŞKA BİR ŞEY YAPMAZLAR.YALANA DEVAM EDER,KUL HAKKINI YER,KISACA AHİRET İÇİN DEĞİL DÜNYA MALI İÇİN YAŞAMAYA DEVAM EDER.BİRDE BUNLARIN ARASINDA NAMAZINI KILIPTA NAMAZIN VERDİĞİ HUZURU BULAMAYANLAR VARDIR.

EVET ARKADAŞLAR BEN BU TÜR İNSANLARA ÇOK ÜZÜLÜYORUM .ŞİMDİ BU DURUMDA OLUPTA KILDIKLARI NAMAZDAN HUZUR BEKLEYEN İNSANLAR İÇİN BAZI BİLGİLER VERMEK İSTİYORUM.BEN BU İNSANLARA ÜÇ ŞEY TAVSİYEDE BULUNACAĞIM BU TAVSİYE EDECEĞİM ÜÇ TAVSİYEYE UYARLARSA İNANIYORUMKİ NAMAZLARINDA HUZURU VE BEREKETİ BULACAKLARDIR.VE CENABI ALLAHIN SEVGİLİ KULLARI ARASINDA YER ALACAKLARDIR.
TAVSİYELERİM :
1HASTANELERİ GEZMELERİNİ ORALARDAKİ DURUMLARI GÖRMELERİ
2:CENAZE NAMAZLARINA KATILMALARINI
3KABRİSTAN ZİYARETLERİNDE BULUNMALARINI

BU ÜÇ ŞEYİ UYGULAYANLAR MUHAKKAK NAMAZ HAKKINDA VE İBADETLERİNDE ARADIKLARI HUZURU BULACAKLARDIR. BU ÜÇ ŞEYE YALNIZ ÇOK DİKKAT ETMEMİZ GEREKİYOR Kİ BUNLAR ÇOK ÖNEMLİDİR.DAHA SONRA BU ÜÇ ŞEY HAKKINDA AÇIKLAMALARIM OLACAKTIR.
" ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN"[/color]
<BLOCKQUOTE class="signature restore">[url=http://forum.islamiyet.gen.tr/islami-bilgi-ve-kaynaklar/36463-namaz-kilipta-hic-kilmamis-gibi-olan-kisi.html#top][/url]

</BLOCKQUOTE>

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz